Menu

Život bez bariér 2017

0 Comments

Děkujeme všem, kteří se zastavili u našeho stánku na již tradiční výstavě Život bez bariér …

Chcete se dozvědět jak se dá aktivně trávit důchodový věk? Jak usnadnit a zpříjemnit seniorům život? Jak pomoci handicapovaným vést plnohodnotný život? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? A také jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete na výstavě Život bez bariér, zaměřené na seniory a osoby s handicapem. Cílem výstavy je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života, integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti.

Na veletrhu se prezentují výrobci, prodejci, distributoři i organizace z neziskového sektoru. Život bez bariér se letos bude věnovat i celiakům a odborníci poradí, jak s celiakií žít.

Chybět nebudou ani poradny pro handicapované a pro seniory a také aktuálně nabízené pracovní pozice pro znevýhodněné v Moravskoslezském kraji. Připraven je také bohatý doprovodný program na pódiu. Návštěvníci budou moct zhlédnout ukázky výcviku vodících a asistenčních psů, taneční vystoupení seniorů, vyzkoušet si budou moct i Taoistické tai chi.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *