Menu

O NÁS

„Děláme vždy maximum proto, ať jsou lidé spokojení, protože vše je o lidech a my věříme, že dobro a pozitivní přístup fungují obousměrně a že se člověku vždy vyplatí“.

Zdravím Vás.
Práci se zdravotnickou technikou se intenzivně věnuji od roku 1993, kdy jsem pracoval pro velkého výrobce zdravotnické techniky a zdravotnického materiálu Hartmann Rico.

Od roku 2000 provozuji své zdravotnické potřeby a jsem tak v kontaktu s lidmi, kteří potřebují intenzivní pomoc a péči v této zdravotnické problematice. Opírám se tedy o vlastní zkušenosti, které jsem čerpal po dobu cca 20 let (a to nejen se schodolezy).

Nyní pracujeme společně s mým synem a plně se věnujeme pomoci potřebným, v tom smyslu, že se snažíme zajistit schodolez všude tam, kde je ho potřeba.

Sám provádím poradentsví a servis schodolezů, invalidních vozíků, postelí, elektrických skůtrů pro postižené, zvedáků a další techniky. Proto mám přehled a dobrou představu o tom, co klienti potřebují a umím jim tak velmi dobře poradit. Vycházím ze svých 20 letých zkušeností a poznatků z praxe a né z teoretických příruček…

Nabízím Vám své zkušenosti a znalosti. Pokud potřebujete zdarma poradit se svým problémem, či vymyslet řešení – jsem tady pro Vás.

…majitel firmy, Zdeněk Náhlík (tel : 736 535 743)

NA VIDEU NÍŽE VÁM BĚHEM 2 MINUT VYSVĚTLÍME, JAK FUNGUJE PŘÍSPĚVEK NA SCHODOLEZ…