Menu

Oranžové schody – Nadace ČEZ

0 Comments

Dostupná dotace na schodolez pro školy….

Nadace ČEZ vyhlašuje veřejné grantové řízení Oranžové schody pro rok 2018.

Co udělat pro získání? Stačí nás kontaktovat – pošleme Vám nabídku na schodolez a poradíme co konkrétně udělat dále…

  • Zaměření

Grantové řízení Oranžové schody je zaměřeno na podporu bezbariérového přístupu pro žáky, studenty a pedagogy na školách. Nadační příspěvek je určen na nákup zařízení a stavební úpravy, které pomohou překonat nebo odstranit architektonické bariéry (výtahy, nájezdové rampy, schodolezy, plošiny, naváděcí systémy apod.)

  • Žadatel

Grantové řízení je určeno pro školy kategorie B (Základní školy), C (Střední školy) D (Konzervatoře) a E (Vyšší odborné školy), dle klasifikace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, které splňují kritéria dané Podmínkami grantového řízení Oranžové schody 2018.

  • Termín vyhlášení

2. ledna  – 31. března 2018

  • Výše nadačního příspěvku

Maximální výše nadačního příspěvku na jeden zrealizovaný projekt v jednom objektu je 400.000 Kč. Pokud žadatel zrealizuje 2 projekty v rámci jednoho objektu (například jedna plošina a jedna úprava vstupu do budovy, apod.), maximální výše nadačního příspěvku je 500.000 Kč.

  • Počet žádostí o nadační příspěvek

Každý žadatel může podat pouze jednu žádost, akceptována bude vždy 1. řádně podaná žádost.

  • Způsob podání Žádosti o nadační příspěvek

Podat žádost lze výhradně vyplněním a odesláním webového formuláře. Písemné ani jinak zaslané žádosti nelze do grantového řízení zařadit.

Doporučení – pročtěte si pozorně Podmínky grantového řízení. Pro snadnější vyplnění žádosti použijte Návod na podání žádosti. Provede vás bezpečně celým formulářem.

  • Vstup do formuláře žádosti

https://www.nadacecez.cz/NadaceForms/competitions/

Aktuální stav vyřízení žádosti může žadatel sledovat přímo ve formuláři Žádost o nadační příspěvek. K opakovanému přihlášení do žádosti slouží klíč, který žadatel získal při prvním vstupu do webového formuláře žádosti.

  • Vyhlášení výsledků

Žadatel je o výsledku posouzení žádosti správní radou informován e-mailem nejpozději 30 dnů po jejím zasedání.

Kontakt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *