Menu

Pásové schodolezy

Pásové schodolezy jsou nejbezpečnějším typem mobilného zařízení, které existuje. - Pokud to prostor dovolí, pak vždy doporučujeme právě pásový schodolez. Schodolezy jsou určené pro přepravu osob po schodišti na mechanickém vozíku, pro děti se ZTP v kočárku a špatně chodící osoby. Přesun po schodišti je možný jak dolů, tak nahoru.  Baterie včetně nabíječky je standardní výbavou. Toto zařízení se vyznačuje tichým chodem. Jeho praktickou výhodou je možnost přepravy osobním autem a použití na dalších místech. Rozložený schodolez se vejde do běžného osobního auta. Vše je konstruováno s ohledem na snadné a jednoduché ovládání, dobrou stabilitu a extrémně bezpečný provoz. Ovládání pásového schodolezu zvládne opravdu každý.

Schodolez Jolly

Jolly je určen pro vozíky mechanické. Vzhledem ke svým rozměrům jej lze použít na většinu druhů vozíků. Jolly Standard je lehce rozložitelný na 2 části: podvozek a kormidlo. Pásový schodolez Jolly Standard vyjede bez potíží až 50 celých pater při nosnosti 130 kg, další zesílená verze pak unese 150 kg.

Schodolez Altech

Schodolez Altech je určen pro osoby pohybující se na mechanickém vozíku, a to pro překonání schodišť. Vyznačuje se vysokou kvalitou a užitnou hodnotou při současném zachování maximální jednoduchosti a lehkosti obsluhy. Velký důraz, při vývoji českými konstruktéry, byl kladen na bezpečnost při provozu.

Schodolez Climber

Pásový schodolez Climber je určen pro osoby pohybující se na mechanickém vozíku, a to pro překonání schodišť. Vyznačuje se vysokou kvalitou a užitnou hodnotou při současném zachování maximální jednoduchosti a lehkosti obsluhy. Vysokou bezpečnost zajišťuje pevná a robustní konstrukce při zachování minimálních vnějších rozměrů.

Schodolez Vimec

Tato pomůcka slouží osobám na mechanickém invalidním vozíčku k překonávání architektonických bariér - schodišť.Je určena k přepravě mechanického vozíku takřka jakéhokoliv typu včetně jeho uživatele po schodišti. Tento typ schodolezu má kompaktnější rozměry a kratší pásy, proto je vhodné, aby váha transporogvané osoby nepřekročila 100 Kg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *