Menu

Schodolez na elektrický vozík

Univerzální schodolez pro elektrický vozík i kočárek – schodolez Jolly KTX RAMP

Tento model mobilního pásového schodolezu Jolly KTX RAMP je navržen k přepravě jak mechanických tak elektrických vozíků a kočárků s velice nízko položeným středovým křížem, popřípadě pro vozíky, jejichž vzdálenost kol je od 20 do 62 cm. Svým snadným použitím a možností nájezdu téměř všech typů vozíků, je schodolez vhodný především do škol, knihoven, muzeí, kin apod., prostě tam, kde je možnost návštěv většího množství tělesně postižených občanů na různých druzích vozíčků a bezbariérový přístup je nutno řešit rychle, levně a efektivně. Schodolez na kočárek – tento schodolez je velmi vhodný na přepravu kočárků a elektrických vozíků.

Schodolez je vhodný pro děti,

neboť v důsledku rychlého tělesného vývinu dochází ke změnám použivaného  vozíku či kočárku – s čímž si schodolez díky své univerzálnosti poradí. Používá vaše dítko elektrický i mechanický vozík nebo kočárek zároveň? Žádný problém, tento schodolez si jako jediný se všemi variantami poradí! Jedná se o vhodný schodolez pro dítě.

Ideální schodolez do škol…

Proč je vhodný tento schodolez pro školy? Právě děti mají často specificky upravené vozíčky a jejich variabilita je značná. Může se tak snadno stát, že běžný schodolez nepůjde na dětský upravený vozík aplikovat. Se schodolezem Jolly KTX RAMP tento problém odpadá, neboť tento typ je schopen pojmout 99,9% všech mechanických i elektrických vozíků.

Schodolezu Jolly KTX RAMP je rozložitelný na tři části – podvozek, kormidlo a rampa. Jeho přeprava je velmi snadná v běžném autě.

Technická data:

Stupeň sklonu schodiště 70% = 35°
Minimální potřebný prostor k vytočení na podestě 115 x 115 (v cm)
Max. nosnost uživatele: 150 kg i s vozíkem, Bezpečnostní pás, Integrovaná nabíječka
Dojezd až 30 poschodí na jedno nabití
Pohotovostní tlačítko STOP přímo na kormidle, Nastavitelné úchytky
Protiskluzové pásy, Nastavitelná podpěra hlavy
Motor 12V 160 W, Elektromagnetická brzda
Kontrolka sklonu schodiště, Vyjímatelný klíček zapnutí

Umíme vyřídit 100% DOTACI na tento schodolez – zavolejte 736 535 743, nebo pište: info@schodolez.eu