Menu

Často kladené dotazy

2 komentáře

Věnujeme se výhradně schodolezům a to už od roku 2000. V této problematice se tedy perfektně orientujeme a rádí Vám pomůžeme, poradíme…

 

OTÁZKA: Je vhodný schodolez pro invalidy, nemohoucí, seniory, tělesně postižené ?

ODPOVĚĎ: Ano. Schodolez je vhodný pro invalidy a lidi tělesně postižené. Má však své omezení. Schodolez přepravuje osobu v sedě (ať už se jedná o schodolez na invalidní vozík nebo schodolez opatřen sedačkou). Klient tedy musí být schopen sedu po dobu transportu (jendotky minut). Schodolezy jsou standartně vybaveny pásy a područkami, aby s tímto pomohly.

 

OTÁZKA: Jak mohu schodolez získat na dotaci respektive zajímá mě příspěvek na schodolez?

ODPOVĚĎ: Poměrně jednoduše, pokud máte objektivní obtíže. Mnoho klientům jsme k získání příspěvku na schodolez pomohli (tato služba je zcela zdarma), více info zde: https://schodolez.eu/dotace/

 

OTÁZKA: Nejsem technický typ / jsem již starší / pacient váží více než já – zvládnu obsluhu schodolezu ?

ODPOVĚĎ: Ano. Obsluha schodolezu není náročná, jen se to (jako vše nové musíte prostě naučit). Od toho jsme tady my. Už víme jak na to, jsme trpělivý a neodjedeme, dokud obsluhu nezvládnete. Věnujeme Vám tolik času, kolik bude potřeba. Nikdy v historii se nám nestalo, že by obsluhu nějaký náž zákazník nezvládl. Výjimky nejsou ani obsluhující osoby nad 80 let věku.

 

OTÁZKA: Potřebuji schodolez pro manželku, ale ta má “z toho” velký strach, co s tím?

ODPOVĚĎ: Kde nepomůže psychologie pomůže naše zkušenost. Víme, jak na to. Klienti mají obecně občas strach z věcí, díky zkreslených představ, které jsou často v reálu vyvráceny.

 

OTÁZKA: Dá se u vás sehnat starší pásový používaný schodolez ?

ODPOVĚĎ: Ano dá. Vždy se snažíme pro klienty v první fázi pomoci s dotací na schodolez – cest je několik. Pokud všechny cesty selžou, pak přichází nabídka staršího schodolezu, zapůjčení schodolezu nebo prodeje schodolezu na splátky.

 

OTÁZKA: Je u Vás možné zapůjčení schodolezu ?

ODPOVĚĎ: Ano je, máme nejlepší podmínky v ČR, více zde: https://schodolez.eu/pujcovna/

 

OTÁZKA: Existuje něco jako – schodolezy bazar ?

ODPOVĚĎ: Bazar se schodolezy neexistuje. U nás je možno zakoupit starší schodolez – v nabídce mámě standartně starší kolečkové i starší pásové schodolezy. Záruka, předvedení, dovoz, faktura samozřejmostí.

 

OTÁZKA: Co to vlastně znamená repasované schodolezy ?

ODPOVĚĎ: V našem podání se jedná o naše starší schodolezy, které používáme na předvádění u zákazníků, které vozíme na výstavy apod. Tedy za schodolezy ručíme, jsou ve 100% technickém stavu a plně funkční. Mají vyměněny baterie, prověřenou elektroniku a nabíječku baterii. Na naše repasované schodolezy poskytujeme záruku 12/18 i 24 měsíců!

Rádi poradíme, pomůžeme – telefón: 736 535 743, e-mail: info@schodolez.eu

2 thought on “Často kladené dotazy”

 1. hana vrbová napsal:

  Slyšela jsem že má být vyvinutý schodolez je to asi novinka 3 roky stará kterou by dokázal pacient ovládat sám
  bez pomoci druhé osoby nedovedu si to představit klasický schodolez jsem viděla a kolik by se mělo doplácet
  děkuji

  1. editor napsal:

   Dobrý den, ano, tato varianta schodolezu se stálé vyvíjí. Zatím bohužel není dostupná. Sledujte naše stránky, určitě se tomuto schodolezu budeme věnovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *